Bursluluk Sınavı: Özel Çatalca Çevre Bilim Koleji 24-25-26 Şubat 2021 de yaptığımız bursluluk sınavına katılamayan öğrencilere, pandemi nedeniyle  tekrar sınav imkanı sağlıyoruz. https://www.cevrebilimkoleji.com/bursluluk sayfasındaki formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz.
23-04-2021

SANATSAL DUYARLILIĞI GELİŞTİRME MODELİ

SANATSAL DUYARLILIĞI GELİŞTİRME MODELİ

SANATSAL

DUYARLILIĞI GELİŞTİRME

MODELİ

Yaşam için en etkili ilaç

Her çocuk bir sanatçıdır; sorun büyüdüğümüzde nasıl sanatçı kalabileceğimizdir.

Pablo Picasso

Bir sanat kültürüyle büyüyen çocuklarımız kendisini daha iyi ifade edebilir hale gelir ve bireysel dünyalarını oluşturan zevklerini ve tarzlarını belirlerler. Resim, müzik ve tiyatro gibi ilgilendiği sanat dalında kendini bulabilecek ve o alanda öğreneceğini hayatında uygulayacak bir bilgiye sahip olacaktır.

Amacımız öğrencilerimizin sanatsal bakış açısını geliştirmek, görsel estetiklik kazandırmak ve yaratıcı düşünebilen geleceğin bireylerini yetiştirmek. Sanatın ruhunu bilen ve uygulayan dünya vatandaşı çocuklar yetiştirmek. Sanatın en verimli haliyle tanışmalarını sağlamak, yaş guruplarına göre istedikleri veya yetenekli oldukları sanat dalında eğitim almalarını sağlamak için usta öğreticilerimizle birlikte çalışıyoruz.